Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania torebek
-
Maszyna do pakowania granulatu
-
Maszyna do pakowania płynów
-
Maszyna do pakowania w proszku
-
Mini maszyna pakująca Doypack
-
Maszyna do pakowania torebek z herbatą
-
Maszyna do pakowania kawy
-
pionowa maszyna pakująca
-
Maszyna do pakowania przepływowego
-
Maszyna do pakowania w torebki stojące
-
Obrotowa maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do napełniania
-
Pozioma maszyna do pakowania Doypack
-
Gotowa torba
-
Akcesoria do maszyn pakujących
-
maszyny do wypełniania i pokrywania
słowa kluczowe [ pouches packing machine ] mecz 257 produkty.
Wisząca maszyna do pakowania kawy do uszu Pokrowiec na kawę w proszku 3,7 kW
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
|---|---|
| Wewnętrzna szerokość folii: | 180mm (75*90mm) |
| Szerokość folii zewnętrznej: | 200mm (100*125mm) |
Wielostanowiskowa maszyna do pakowania kawy Gotowe woreczki Sprzęt do pakowania
| Typ: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania kawy w proszku |
| Aplikacja: | Żywność, medycyna, chemia, towary, maszyny i sprzęt |
Automatyczna maszyna do pakowania granulatu z pojedynczą stacją Maszyna do podawania worków
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Mini maszyna pakująca Doypack |
| Podanie: | Żywność, przekąski, orzechy, proszki, granulki, herbata, kawa itp. |
Maszyna do pakowania w proszku Chilli Maszyna do pakowania w proszku w proszku Kurkuma Przyprawa
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna do podawania worków |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Mini maszyna pakująca Doypack |
| Aplikacja: | Żywność, chemia, medycyna, napoje, towary |
Masala Powder Packing Machine Poduszka w torebce Maszyna do pakowania w torebki
| Typ: | Pionowa maszyna do pakowania w proszku |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | automatyczny |
| Podstawowe komponenty: | Silnik, zbiornik ciśnieniowy, pompa, PLC, przekładnia, łożysko, silnik, skrzynia biegów |
Maszyna do pakowania próżniowego Pakowanie w torebki Maszyna do pakowania produktów
| Typ: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
|---|---|
| Orzecznictwo: | ISO,CE |
| Obowiązujący produkt: | Orzechy, orzechy nerkowca, cukierki, pistacje, ziarna kawy, herbata, ciastka, prażona kukurydza, prz |
1 kg 5 kg Maszyna do pakowania ryżu Automatyczna maszyna do napełniania i zamykania worków z granulatem
| Typ: | Typ: wielofunkcyjna maszyna pakująca |
|---|---|
| Waga (kg): | 880 |
| Obowiązujące branże: | Hotele, Sklepy odzieżowe, Zakład produkcyjny, Fabryka żywności i napojów, Farmy, Restauracja, Użytek |
Orzech ryżowy Maszyna do pakowania granulatu z czerwonej fasoli Wielofunkcyjny sprzęt do pakowania
| Type: | Type: Multi-Function Packaging Machine |
|---|---|
| Waga (kg): | 880 |
| Obowiązujące branże: | Hotele, Sklepy odzieżowe, Zakład produkcyjny, Fabryka żywności i napojów, Farmy, Restauracja, Użytek |
Wielofunkcyjna maszyna do pakowania płynów Sos mleczny Ketchup Sprzęt do pakowania kremów
| Typ: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
|---|---|
| Typ napędzany: | Hydrauliczny |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
Maszyna do pakowania kawy Filtr papierowy worek do namaczania Pakowanie 60 torebek na minutę
| Rodzaj: | maszyna do pakowania torebek z kawą |
|---|---|
| Masę (kg): | 650 |
| napięcie: | 220V jednofazowy 50/60Hz |

