Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania torebek
-
Maszyna do pakowania granulatu
-
Maszyna do pakowania płynów
-
Maszyna do pakowania w proszku
-
Mini maszyna pakująca Doypack
-
Maszyna do pakowania torebek z herbatą
-
Maszyna do pakowania kawy
-
pionowa maszyna pakująca
-
Maszyna do pakowania przepływowego
-
Maszyna do pakowania w torebki stojące
-
Obrotowa maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do napełniania
-
Pozioma maszyna do pakowania Doypack
-
Gotowa torba
-
Akcesoria do maszyn pakujących
-
maszyny do wypełniania i pokrywania
słowa kluczowe [ pouches packing machine ] mecz 257 produkty.
1KW Maszyna do pakowania granulatu Zipper Prefabrykowana torba typu Stand Up Pouch Automatic
| Typ: | Maszyna pakująca Doypack |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | Torby, Etui, Woreczki |
| Napięcie: | 220 V, 50/60 Hz, 1 kW |
Maszyna do pakowania worków w kształcie płaszczyzny poziomej, prefabrykowane worki, maszyna do pakowania wielofunkcyjna
| Rodzaj: | Pozioma maszyna do pakowania granulatu |
|---|---|
| napięcie: | 220V/380V |
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
Pojedyncza stacja Mini Maszyna pakująca Doypack Rodzaj torby Maszyna do pakowania sosów
| Typ: | Mini maszyna pakująca Doypack |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | Stand-up Pouch, torby, etui |
| Zdolność produkcyjna: | 30 worków/min |
2.5KW Maszyna do pakowania przekąsek Chipsy ziemniaczane ciasteczka słodycze orzechy pistace
| Rodzaj: | Maszyna do pakowania żwirku dla kotów |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
| Zastosowanie: | Żwirek dla kotów, karma dla kotów, karma dla psów, karma dla ryb i inne cząstki stałe |
Maszyna do pakowania próżniowego mięsa na dużą skalę do łapek z kurczaka z kaczych łapek z kaczej szyi
| Rodzaj: | Maszyna do pakowania próżniowego |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | ZCHONE PACK |
| Wymiar (L * W * H): | L2100*W1400*H1700 |
Automatyczna obrotowa maszyna do pakowania próżniowego Wielofunkcyjna żywność stołowa
| Typ: | Maszyna do pakowania próżniowego |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | ZCHONE PACK |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | L2100*S1400*W1700 |
Karma dla kotów Mini Doypack Maszyna pakująca Automatyczna inteligentna 1 stacja
| Typ: | Maszyna pakująca Doypack |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | Torby, Etui, Woreczki |
| Napięcie: | 220 V, 50/60 Hz, 1 kW |
Jednostanowiskowa maszyna pakująca z urządzeniem dozującym do ślimaków proszkowych
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Mini maszyna pakująca Doypack |
| Aplikacja: | Jedzenie, towar |
Maszyna do pakowania workowatego soku galaretowego, płynu doustnego, wielofunkcyjna maszyna do pakowania
| Rodzaj: | Pozioma maszyna do pakowania granulatu |
|---|---|
| napięcie: | 220V/380V |
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
Maszyna do pakowania sosu musztardowego z wielostacją
| Rodzaj: | Pozioma maszyna do pakowania granulatu |
|---|---|
| napięcie: | 220V/380V |
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |

